Tekmovanja za zlato čipko

TEKMOVANJA ZA ZLATO ČIPKO 

(zlate čipke prispeva TD Železniki)  (tekmovanja potekajo julija v okviru čipkarskih dni v Železnikih)

 

 

LETO 2018

Dobitniki zlate čipke 2018:

Tarok ( )

Tenis ( Tine Šturm )

Odbojka na mivki ( ekipa: Gregor in Branka Mali)

Kolesarjenje ( Draksler Andrej(m), Maretič Lara(ž))

Rally Železniki - Power stage 10 (Peugeot 208 posadka Rok Turk, Blanka Kacin)

Kegljanje ((Mateja Košmelj(Ž), Rok Šmid(M)) )

Šah (Ristov Tase)

Streljanje (Taj Šolar (m puška), Vesna Markelj (ž puška), Klemen Tomaševič (pištola))

3D Lokostrelstvo ((M)Branko Grahovar VLR Viljem, (Ž)Tanja Ljubej LD Ishi )

Tek na Ratitovec ( Cvet Miran(M)(dolga), Torresani Franco(M)(krtaka) Koligar Mojca (Ž),)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 4:2) )

 

 

JZR - Odbojka na mivki 21.7.2018  vabilorazpis

JZR - Tenis 30.6.2018  vabilorazpis

 

 


LETO 2017

Dobitniki zlate čipke 2017:

Tarok ( Bizjak Franc )

Tenis ( Safet Hadžić )

Odbojka na mivki ( ekipa: Jaka Kavčič in Jani Čufar )

Kolesarjenje ( Tavčar Luka(m), Kavčič Barbara(ž))

Rally Železniki -Power stage 10 (posadka Hyunday i20 Claudio De Cecco, Jean Campies)

Kegljanje (Mojca Benedičič(Ž), Borut Črv(M))

Streljanje (Jani Šuštar (m), Vesna Markelj (ž), SD Lotrič Železniki (ekipno)) 

Lokostrelstvo ((M) Matej Grad LK Mins Postojna, (Ž) Renata Nolimal VLR Viljem) 

Šah (Milorad Vulatovič)

Frtavkanje (/)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik (5:4) )

 

 

LETO 2016

Dobitniki zlate čipke 2016:

Tarok (Brane Benedičič)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka na mivki ( ekipa; Aleš Cankar in Boris Cerc)

Kolesarjenje ( Tavčar Luka(m),  Perše Tina(ž))

Rally Železniki - Power stage (Ford Fiesta posadka MAJERČAK Vlastimil, VEJAČKOVA Michaela) 

Kegljanje (Andreja Ravnikar(Ž), Igor Bevk(M) )

Šah (Matevž Lotrič)

Frtavkanje (Jure Trojar)

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 6:1 ) )

 

V organizaciji JZR sta organiziarana spodnja dva dogodka

(prijave na;   info@jzr.si)

 

Tenis ( 16.7.2016) (terasa bazena Železniki)  

VABILO   RAZPIS 

Odbojka na mivki  (9.7.2016 ) (Športni park Dašnica za dvorano)

VABILO  RAZPIS   

ODBOJKA PRESTAVLJENO NA PETEK, 15.7. OB 16.00.

 

LETO 2015

Dobitniki zlate čipke 2015:

Tarok (Matjaž Dolenc)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka na mivki ( ekipa; Jože Benedičič in Urban dejak)

Plavanje (Matija Benedičič (m), Manca Urh (ž))

Kolesarjenje (Jaka Primožič (m), Špela Škrajnar (ž))

Kegljanje (Rok Čufer (m), Jožica Demšar (ž))

Šah (Milorad Vulatovič)

Frtavkanje (Ambrož Kuhar) 

Streljanje (Cveto Ljubič (m), Vesna Markelj (ž), SD Lotrič Železniki (ekipno))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik (2 : 5) )

 

JZR - Odbojka na mivki 11.7.2015   vabilo, razpis

JZR - Tenis 18.7.2015                     vabilo, razpis  

JZR - Plavanje 18.7.2015                vabilo, razpis

 

 

LETO 2014 

Dobitniki zlate čipke 2014:

Tarok (Drago Prezelj)

Tenis (Nejc Ziherl)

Odbojka ( ekipa; Grega Podvršček in Nataša Fink)

Balinanje (Janko Anžič, Štef Sakelšek)

Kolesarjenje (Porenta Primož, Remic Klemen(m) (isti čas) , Tina Perše (ž))

Kegljanje (Zdeno Soklič (m), Mateja Košmelj (ž))

Šah (Matevž Lotrič)

Nogomet  ( Oženjeni : Ledik  (6 : 2) ) 

 

 

Odbojka na mivki  12.7.2014  razpis in prijave  

Tenis 19.7.2014                   razpis in prijave  

Balinanje 19.7.2014              razpis in prijave   



LETO 2013

Dobitniki zlate čipke 2013:

Tarok  (Toni Habjan)

Tenis (Janez Svoljšak)

Odbojka ( ženske - ekipa Dražgoše, moški - ekipa Cankar,)

Balinanje  (Simon Možina, Danijel Kalan)

Kolesarjenje (Iztok Dogša(m), Špela Škrajnar(ž))

Kegljanje (Blaž Rihtaršič, Jožica Demšar)

Streljanje (Dobravec Petra(ž), Košir Branko(m))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 2:3 ) )  

 

Odbojka na mivki  13.7.2013   razpis in prijave   plakat  

Tenis 20.7.2013                     razpis in prijave   plakat

Balinanje 20.7.20123              razpis in prijave    plakat

 

LETO 2012

Dobitniki zlate čipke 2012:

Tarok

Tenis  (Janez Svoljšak)

Odbojka (Kragelj - Levpušček)

Balinanje  (Možina Simon, Mravlja Simon)

Kolesarjenje (Iztok Dogša(m), Špela Škrajnar(ž))

Kegljanje (Davor Demšar (m), Mateja Košmelj(ž))

Streljanje (Klemen Tomaševič (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( 3:4 ) )  

 

Odbojka na mivki  14.7.2012   razpis in prijave   plakat  

Tenis 21.7.2012                     razpis in prijave   plakat                  

Balinanje 21.7.2012               razpis in prijave    plakat

 

LETO 2011

Dobitniki zlate čipke 2011:

Tarok

Tenis 

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Borut Črv, Anica Kemperle)

Streljanje (Klemen Tomaševič (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )  

                                                   

 LETO 2010

Dobitniki zlate čipke 2010:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Zdeno Soklič (m), Andreja Šmid(ž))

Streljanje (Lisec Jasmina (ž), Hadžidaov Aleksander (m))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )  

 

LETO 2009

Dobitniki zlate čipke 2009:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje

Kegljanje (Zdeno Soklič, Mateja Košmelj)

Streljanje (Branko Košir (m), Vesna Martkelj (ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )  

 

LETO 2008

Dobitniki zlate čipke 2008:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje (Andrej Marovt Helešič, Rada Žakelj) 

Kegljanje

Streljanje (Jure Frelih (m), Ivanka Prezelj(ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )  

 

LETO 2007

Dobitniki zlate čipke 2007:

Tarok

Tenis

Odbojka

Balinanje

Kolesarjenje ()

Kegljanje

Streljanje (Jure Frelih (m), Mandič-Orehek Nevenka(ž))

Nogomet ( Oženjeni : Ledik ( : ) )

 

 

ISKALNIK PO VSEBINI

PROJEKTI
ANKETA
OGLAŠEVANJE